İş Birliklerimiz

BARRETT VALUES CENTRE

Barrett Yedi Seviye Modeli, Abraham Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi’nden esinlenen ve yirmi yıldan fazla süren gerçek dünya deneyiminden binlerce kuruluşla test edilen bir modeldir. İnsan motivasyonlarını içeren yedi alanı tanımlayarak çalışanlarınızın, liderlerinizin ve paydaşlarınızın değerlerini anlamak için kanıtlanmış ve olağanüstü kullanışlı bir harita sunar.

CoachingOurselves

CoachingOurselves, işletmelerin karşı karşıya kaldıkları sorunlar üzerine, yöneticilerin, kendi deneyimleri üzerinde çalışarak birbirlerinden öğrenmelerine dayalı bir yönetim geliştirme yaklaşımıdır. Yöneticilerin oturumlarda temel aldıkları materyaller, David Ulrich, Michael Beer, Marshall Goldsmith ve Henry Mintzberg gibi yönetim otoriteleri tarafından geliştirilmiştir.

coaching ourselves
team coaching

Team Coaching International

TCI, net bir amacı olan global bir profesyonel hizmetler şirketidir: müşterilerimizin yüksek performanslı ekipler ve organizasyonlar oluşturmasına ve sürdürmesine yardımcı olur.  TCI, binlerce takımın verileriyle, başarı formülüne sahip bir şirkettir

Complex Adaptive Leadership

Program, liderliği “karmaşıklık bilimi” ve “kaos teorisi” ile birlikte ele alan eşsiz bir yaklaşım sunmaktadır. Üstelik bu yaklaşım, tüm kültürler için geçerli ve uluslararası bağlama uygundur. Programın amacı, uyarlanabilirlik, cevap verebilirlik, denge ve sürdürülebilirlik yetkinliklerini geliştirmektedir.

eflatun alt slider

2019 © Telif Hakkı - Eflatun